JURAJSKA ARMIA

0

O pewnej prawdzie siatki

Utworzono: 2018-10-18, nadsłał/a:


czyli historia pewnej historii.

 

Prawdy Siatki nikomu przedstawiać nie trzeba – brawurowo prowadzony przez parę Jerzy Mielewski i Marcin Lepa youtuberski serwis siatkarski szybko przykuł uwagę siatkarskiego środowiska kibicowskiego w naszym kraju. Podczas jednego z wejść pierwszy z wyżej wymienionych  komentatorów zapowiedział, że chętnie przeprowadziłby wejście na żywo Siatki Prawdy z… Zawiercia:

 

 

Choć było to raptem jedno zdanie w trwającym blisko 30 minut wejściu, podziałało bardzo motywujących na członków Klubu Kibica Aluron Virtu Warta Zawiercia – Jurajską Armię. Po – jakby nie było – ciężkim spotkaniu przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi (przegrany 2:3) Kibice z Zawiercia postanowili nagrać zaproszenie dla ekipy Prawdy Siatki, żeby zmotywować ich do wizyty jeszcze bardziej:

 

 

Pierwszy na puszczony do Twittera filmik zareagował Adrian Brzozowski:

 

   

 

 

 

W ślad za redaktorem Brzozowskim temat podchwycił jeden z dwóch głównych zainteresowanych całym zamieszaniem, czyli Marcin Lepa:

 

   

 

 

A na odpowiedź samego Jerzego Mielewskiego też długo czekać nie trzeba było:

 

 

   

 

 

To mógłby być koniec tej twitterowej historii, ale para Mielewski Lepa postanowili nagrać jeszcze własną video-odpowiedź dla Kibiców z Zawiercia. A w niej padła kolejna zapowiedź:

 

   

 

 

Co tu dużo mówić – ciąg dalszy na pewno nastąpi – widzimy się na Torwarze!